Wynajem sprzętu serwerowego

Aby zoptymalizować wydatki w firmie proponujemy Państwu unikalną możliwość wypożyczenia sprzętu na określony czas, przy zachowaniu tej samej gwarancji i niezawodności jak przy zakupie nowego sprzętu.

Największą zaletą wynajmu sprzętu jest stała miesięczna opłata zamiast jednorazowego dużego wydatku. W ten sposób łatwo jest zarządzać finansowaniem projektów.

Sprzęt potrzebny do realizacji danego projektu najczęściej staje się niepotrzebny po jego zakończeniu. Przy skorzystaniu z opcji wynajmu, zawsze jest możliwość zwrócenia sprzętu po wygaśnięciu umowy - brak problemów z odsprzedażą. Istnieje także możliwość wykupu sprzętu w dowolnym momencie wynajmu.
Wynajem serwerów oferuje dużo większą elastyczność niż leasing i inne opcje finansowania. Nie potrzeba także uiszczać opłaty wstępnej jak w przypadku leasingu.

Oferujemy także wynajem krótkoterminowy i cykliczny - wynajmujemy moc obliczeniową pod określone zadania. Częstym zastosowaniem są obliczenia analityczne. Przedsiębiorstwa które cyklicznie przetwarzają określone dane, na przykład raz w miesiącu, mogą zoptymalizować swoje koszty poprzez wynajęcie mocy obliczeniowej zamiast inwestować w zakup sprzętu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży pracuje od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

KONTAKT
Copyright © 2014 - 2023 MS Development | All rights reserved | All logos and trademarks are properties of their respective owners.