Gwarancja Hardware Direct

Na sprzedawane produkty oferujemy własną gwarancję realizowaną przez nasz serwis. Długość i typ gwarancji można dowolnie konfigurować w momencie składania zamówienia. Do wyboru jest krótka gwarancja rozruchowa, standardowa 12-miesięczna oraz dłuższe nawet do 5 lat pełnego wsparcia.

Klient ma możliwość wyboru trybu realizacji gwarancji. Poczynając od podstawowej gwarancji realizowanej wysyłkowo, przez opcję serwisowania ich na miejscu u klienta w trybie NBD (ang. next-business-day) po najwyższy poziom Mission-critical (czas reakcji od zgłoszenia do wizyty technika to maksymalnie 4 godziny).

Duża dostępność towarów w naszym magazynie sprawia, że sprawnie realizujemy wymiany uszkodzonych podzespołów, nawet w dniu zgłoszenia usterki.

Procedura wymiany uszkodzonego podzespołu drogą wysyłkową

Rozumiejąc kluczową rolę sprzętu serwerowego, wymiany podzespołów w gwarancjach realizowanych wysyłkowo dla sprzętu takiego jak serwery, macierze czy stacje robocze odbywają się w uproszczony sposób. Aby nie zmuszać naszych Klientów do odsyłania uszkodzonych podzespołów do nas w celu ich diagnostyki, co wiązać by się mogło z przestojem w pracy całego urządzenia, to my jako pierwsi wysyłamy podzespoły na wymianę do Klienta. Klient zobowiązuje się do odesłania reklamowanego podzespołu w ciągu 14-dni od dokonania zgłoszenia lub do pokrycia jego kosztu w przypadku zatrzymania go u siebie.

  • Klient zgłasza problem za pomocą formularza RMA
  • Dział wsparcia technicznego diagnozuje problem i proponuje jego rozwiązanie
  • W przypadku konieczności wymiany podzespołu, Klient zostaje o tym poinformowany
  • Magazyn wysyła do Klienta podzespół w celu dokonania wymiany
  • Klient dokonuje wymiany we własnym zakresie
  • Klient ma 14-dni na odesłanie uszkodzonego podzespołu do naszego Magazynu
  • W przypadku zatrzymania przez Klienta uszkodzonego podzespołu i nie odesłania go do nas, Klient zobowiązuje się do pokrycia kosztu wysłanego do niego podzespołu

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży pracuje od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

KONTAKT Jak do nas dojechać?
Copyright © 2014 - 2023 MS Development | All rights reserved | All logos and trademarks are properties of their respective owners.