Trusted Us

So far, we have served several thousand companies in Poland and abroad. We are focused on permanent and long-term cooperation with our clients. We have the honor to count among our clients, among others:

number of customers served

12621

number of completed orders

34749

number of servers sent

28648

AGH

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

Badura

Badura S.A.

Cinema City

Cinema City Poland

Cinkciarz

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

DPD

DPD Polska Sp. z o.o.

Empik

Empik S.A.

Ericsson

Ericsson Sp. z o.o.

Fujitsu

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

home.pl

home.pl S.A

Intel

Intel Technology Poland Sp. z o.o.

KGHM

KGHM Polska Miedź S.A.

Linux Polska

Linux Polska Sp. z o.o.

PLL Lot

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

mBank

mBank S.A.

msi

Msi Polska sp. z o.o.

nazwa

nazwa.pl sp. z o.o.

Orlen

Polski Koncern Naftowy Orlen S.A.

Pekaes

PEKAES Sp. z o.o.

Poczta Polska

Poczta Polska S.A.

Politcehnika Warszawska

Politechnika Warszawska

TVN

TVN S.A.

TVP

TVP S.A.

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

References from companies

Mazowiecki Szpital BródnowskiMazowiecki Szpital Bródnowski

Warszawa, 9 marca 2021

Mazowiecki Szpital Bródnowski

Niniejszym poświadczam, że firma MS Development Marcin Świć (...), jest solidnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Firma świadczyła dla nas usługi serwisowe serwerów komputerowych Dell przez okres 12 miesięcy (...). Firma posiada fachowy serwis, profesjonalne podejście do klienta, cechuje się dobrą organizacją pracy, a wszystkie wykonane usługi spełniają nasze oczekiwania. Polecam współpracę z firmą wszystkim przedsiębiorcom.  

Dyrektor ds. Informatycznych
Adam Hetmański

Zakład Ubezpieczeń SpołecznychZakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, 18 marca 2021

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdza wykonanie umowy sprzedaży i dostawy 7 sztuk serwerów kasetowych HP BL460c Gen9 objętych gwarancją na okres 12 miesięcy. Umowa w zakresie dostawy ww. serwerów oraz w zakresie gwarancji została wykonana terminowo i należycie. 

Dyrektor Eksploatacji Infrastruktury Informatycznej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. 

Robert Czarnecki

Uniwersytet RzeszowskiUniwersytet Rzeszowski

Warszawa, 9 marca 2021

Uniwersytet Rzeszowski - Kolegium Nauk Przyrodniczych, Instytut Informatyki 

Firma Hardware Direct z siedzibą w Warszawie dostarczyła w grudniu 2020 do Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Komputerowego Uniwersytetu Rzeszowskiego sprzęt komputerowy w ramach postępowania przetargowego ZP/UR/2070/2020 


W skład zrealizowanego zamówienia wchodziły trzy serwery poleasingowe firmy Dell wraz z transportem i montażem u odbiorcy o wartości 54 300,01 zł (brutto) 
Zamówienie zostało zrealizowanie terminowo i należycie, w trakcie którego mieliśmy kontakt z osobą odpowiedzialną za realizację zakupu. 


W związku z powyższym polecamy firmę Hardware Direct jako solidnego i profesjonalnego dostawcę sprzętu komputerowego. 

  Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Komputerowego UR
administrator sieci komputerowej  
Dr inż. Piotr Molenda 

METRO WARSZAWSKIE METRO WARSZAWSKIE

Warszawa 23.02.2021r

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. 

Firma “MS DEVELOPMENT Marcin Świć” wykonała na potrzeby Metra Warszawskiego Sp. z o.o. dostawy części komputerowych. Wartość zrealizowanych dostaw w roku 2019 zgodnie z zawartymi umowami i zamówieniami wynosiła 159 1515,95 zł./brutto. 


Wszystkie dostawy zostały wykonane terminowo zgodnie z warunkami zawartymi w umowach i zamówieniach podpisanych przez obie strony. 

Mariola Schab
Dyrektor Biura Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. 

SGK ProjektSGK Projekt

Wrocław 2022-10-06 

SGK Projekt Sp. z o.o. Sp.k.

Firma MS DEVELOPMENT Marcin Świć w ramach zakupu dokonanego na podstawie Faktury VAT o numerze INV-00020761 z dnia 23.12.2021r. zapewnia 12-miesięczną ochronę serwisową 55 serwerów marki Dell, opartych o architekturę x86. 


Zakres ochrony obejmuje między innymi wymianę podzespołów, które uległy awarii podczas ich użytkowania, diagnostykę serwerów, usuwanie błędów oraz aktualizację oprogramowania. 

Usługi świadczone przez firmę MS DEVELOPMENT Marcin Świć charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, elastycznością, zrozumieniem potrzeb, a ich jakość potwierdza wysokie kwalifikacje pracowników. Przedmiot umowy jest wykonywany z należytą starannością. 
Firma MS DEVELOPMENT Marcin Świć jest godnym polecenia partnerem handlowym. 

Mgr inż. Grzegorz Kamiński 
Prezes Zarządu 

3S Data Center3S Data Center

Katowice, 07.10.2022

3S Data Center S.A.  Grupa PLAY 

Firma MS DEVELOPMENT Marcin Świć zapewnia 12-miesięczną ochronę serwisową 23 serwerów marki Dell, opartych o architekturę x86. Zakres ochrony obejmuje między innymi wymianę podzespołów, które uległy awarii podczas ich użytkowania, diagnostykę serwerów, usuwanie błędów oraz aktualizację oprogramowania. 


Usługi świadczone przez Firmę MS DEVELOPMENT Marcin Świć charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, elasytcznością, zrozumienia potrzeb, a ich jakość potwierdza wysokie kwalifikacje pracowników. Przedmiot umowy jest wykonywany z należytą starannością. 

Firma MS DEVELOPMENT Marcin Świć jest godnym polecenia partnerem handlowym. 

Mariusz Kagan 
3S Data Center S.A. 
Dyrektor działu Usług IT 

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Im. Jana Długosza W Częstochowie Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Im. Jana Długosza W Częstochowie

Częstochowa 20.06.2022 

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Im. Jana Długosza W Częstochowie 

Firma MS DEVELOPMENT Marcin Świć jest godnym zaufania partnerem w zakresie sprzedaży Serwerów przechowywania danych/Macierz Dell EqualLogic. Posiada w tej dziedzinie dużą wiedzę i doświadczenie, a także wykwalifikowany personel pomagający w doborze odpowiedniego wyposażenia macierzy w zależności od potrzeb zamawiającego.  


Nasza współpraca obejmowała dostawę poleasingowych macierzy Dell EqualLogic PS6210E, PS6210X na łączną kwotę 70 000,02 zł. Usługi świadczone przez firmę są rzetelne, wysokiej jakości i wykonywane w uzgodnionym terminie. W każdej chwili możemy również liczyć na fachową pomoc techniczną co ma również duże znaczenie.  

W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę MS DEVELOPMENT Marcin Świć jako solidnego, kompetentnego i sprawdzonego partnera, którego możemy śmiało polecić.  

mgr inż. Mariusz Kołodziejczyk 
DZIAŁ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ 

Politechnika WarszawskaPolitechnika Warszawska

Warszawa, 25.03.2021 r. 

Politechnika Warszawska, Wydział Elektryczny Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej 

Z przyjemnością polecam firmę MS Development z siedzibą w Warszawie ul. Cybernetyki 9 jako rzetelnego dostawcę sprzętu komputerowego, w tym serwerowego. Polecana firma charakteryzuje się profesjonalnym doradztwem w tworzeniu rozwiązań do przetwarzania dużej ilości danych, indywidualnym i rzeczowym podejściem do klienta oraz bardzo dobrym kontaktem. 

Pod koniec 2018 roku firma MS Development realizowała dla Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej Politechniki Warszawskiej zamówienie związane dostarczeniem serwera Dell T630 w konfiguracji z czterema wysokowydajnymi kartami GPU i interfejsem światłowodowym pod kątem wykorzystania go do badań nad rozwojem algorytmów przetwarzania danych, widzenia komputerowego i sztucznej inteligencji. Sprzęt został dostarczony zgodnie z umową. 

Nasza współpraca na etapie realizacji zamówień, jak i wsparcia technicznego pozwala mi z całym przekonaniem zarekomendować firmę MS Development jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. 

Prof. dr hab. inż. Andrzej Dzieliński